Korenfestival

Korenfestival 201720151003_145710

 

Op zaterdag 30 september+ zondag 1 oktober bruist de binnenstad van Oosterhout door allerlei kooroptredens. Van pop tot smartlap tot gospel, jong en oud: oftewel; voor ieder wat wils! In 2016 zijn wij uitgebreid tot maarliefst 18 koren, verspreidt over 4 locaties in het centrum. Ook in 2017 hebben wij weer mogelijkheid om te groeien als evenement en mogen wij meer deelnemende koren ontvangen,

Graag tot 30 september+ 1 oktober!

hieronder het programma:

Zaterdag 30 september:

Tijd optreden Jumbo podium Binnenhofje podium
12.00 – 12.20 Schipperskoor de Doorsluizers – Oosterhout X
12.30 – 12.50 De Vrolijke Noten – Oosterhout Zanggroep Eijgen “Wijsch” – Raamsdonksveer
13.00 – 13.20 De Loswalklinkers – Dongen Schipperskoor de Doorsluizers – Oosterhout
13.30 – 13.50 Zanggroep Eijgen “Wijsch” – Raamsdonksveer De Vrolijke Noten – Oosterhout
14.00 – 14.20 Zanggroep Cadans – Oosterhout Oosterhouts Smartlappenkoor Nieuwe Stijl
14.30 – 14.50 Chordanova – Oosterhout De Loswalklinkers – Dongen
15.00 – 15.20 Oosterhouts Mannenkoor Vrienden Smartlappenkoor – Dongen
15.30 – 15.50 De Spotvogels – Raamsdonksveer Zanggroep Cadans – Oosterhout
16.00 – 16.20 Schipperskoor “Recht zo die gaat”-Raamsdonksveer Chordanova – Oosterhout
16.30 – 16.50 Oosterhouts Smartlappenkoor Nieuwe Stijl Oosterhouts Mannenkoor
Tijd optreden Markt podium Heuvel podium
12.00 – 12.20 Ameezingkoor Oosterhout X
12.30 – 12.50 Meezingkoor San”G”doel – Raamsdonksveer Nootwaar – Breda
13.00 – 13.20 Faith Gospel Singers – Oosterhout Meidenkoor Woestgenoegen – Hank
13.30 – 13.50 Nootwaar – Breda Chapeau – Oosterhout
14.00 – 14.20 De Spotvogels – Raamsdonksveer Havenkoor Vissershang – Hank
14.30 – 14.50 Meidenkoor Woestgenoegen – Hank Zin in Zang  –  Dongen
15.00 – 15.20 Zwanentranenkoor – Etten Leur Schipperskoor “Recht zo die gaat”-Raamsdonksveer
15.30 – 15.50 Oosterhouts Smartlappenkoor Nieuwe Stijl Meezingkoor San”G”doel – Raamsdonksveer
16.00 – 16.20 De Loswalklinkers – Dongen Zwanentranenkoor – Etten Leur
16.30 – 16.50 Vrienden Smartlappenkoor – Dongen De Spotvogels – Raamsdonksveer

 

Tijd optreden de Doelen
12.00 – 12.20 Faith Gospel Singers – Oosterhout
12.30 – 12.50 Havenkoor Vissershang – Hank
13.00 – 13.20 Zin in Zang  –  Dongen
13.30 – 13.50 Ameezingkoor Oosterhout
14.00 – 14.20 Meezingkoor San”G”doel – Raamsdonksveer
14.30 – 14.50 Chapeau – Oosterhout
15.00 – 15.20 Mades Meezingkoor – Made
15.30 – 15.50 Meidenkoor Woestgenoegen – Hank
16.00 – 16.20 Mades Meezingkoor – Made

 

Zondag 1 oktober:

Tijd optreden Jumbo podium Binnenhofje podium
12.30 – 12.50
13.00 – 13.20 Nederpopkoor Zonder Noten – Dongen X
13.30 – 13.50 De Levensgenieters – Kaatsheuvel Gossi-Nokki – Kruisland
14.00 – 14.20 Nederpopkoor Zonder Noten – Dongen Forte Koor – Drimmelen
14.30 – 14.50 De Levensgenieters – Kaatsheuvel Gossi-Nokki – Kruisland
15.00 – 15.20 Forte Koor – Drimmelen Nederpopkoor Zonder Noten – Dongen
15.30 – 15.50 Gossi-Nokki – Kruisland De Levensgenieters – Kaatsheuvel
16.00 – 16.20
Share on FacebookTweet about this on TwitterShare on Google+